„Paskutinė bendroji audiencija bus surengta aikštėje, nes ateis daug žmonių“, – per trumpą spaudos konferenciją nurodė jis.
F.Lombardi taip pat sakė, kad tradicinės popiežiaus Pelenų trečiadienio mišios vasario 13 dieną bus paskutinė svarbi jo, kaip pontifiko, religinė ceremonija.
Šios mišios, kurios žymi krikščionių atgailos laikotarpio prieš Velykas pradžią, bus aukojamos Šv.Petro bazilikoje, o ne kokioje nors mažesnėje Romos bažnyčioje, kad galėtų dalyvauti daugiau žmonių. Didesnio tikinčiųjų būrio laukiama dėl popiežiaus pranešimo apie atsistatydinimą.
„Manome, kad bus daug žmonių, kurie norės ateiti ir pasimelsti su Šventuoju Tėvu, kardinolais ir vyskupais“, – sakė F.Lombardi.
„Svarbu, kad bus daug kardinolų. Tai svarbus koncelebravimas; paskutinis svarbus Šventojo Tėvo koncelebravimas, dalyvaujant visuomenei“, – pridūrė jis.
Pasak atstovo, popiežius per jau numatytą ketvirtadienio susitikimą su Romos parapijų kunigais taip pat kalbės apie savo patirtį per reformas nulėmusį Vatikano II susirinkimą, kuris vyko 7-ajame dešimtmetyje.
„Tai svarbus momentas, popiežiaus apkabinimas“, – nurodė F.Lombardi.
