Ginkluotės gamintojų „Israel Aerospace Industries“ (IAI), „Rafael“, „Uvision“, „Elbit“ ir „Aeronautics“ stendai buvo uždengti juodais tentais, dėl to, kad juose buvo eksponuojami puolamieji ginklai, įskaitant tuos, kurie naudojami Gazos Ruože. Tai aiškinama tuo, kad tokie eksponatai esą pažeidžia su Izraeliu sudarytas sąlygas, sakė šaltinis.
„Rafael“, „Elbit“ ir IAI gamina valdomąsias bombas ir raketas, o „Uvision“ ir „Aeronautics“ – dronus.
Izraelio prezidentas Isaacas Herzogas pasmerkė šį žingsnį ir paragino jį nedelsiant ištaisyti.
„Izraelio įmonės pasirašė sutartis su organizatoriais (...). Tai tarsi Izraelio geto kūrimas“, – Prancūzijos televizijai LCI sakė jis.
Izraelio vyriausybė pareiškime Prancūzijos žingsnį pavadino skandalingu sprendimu ir prieš Izraelio bendroves nukreipta segregacija.
„Šis skandalingas ir beprecedentis sprendimas dvelkia politiniais ir komerciniais sumetimais“, – pridūrė ji.

