2009-03-26 09:48

Rusijoje kraupioje avarijoje žuvo 14 žmonių

Rusijoje, Vladimiro srityje, ketvirtadienio naktį susidūrus autobusui „Neoplan“ ir sunkvežimiui „Kamaz“, žuvo 14 žmonių, rašo naujienų portalas NEWSru.com.
Įvykio vieta
Įvykio vieta / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Iš viso autobusu važiavo 15 keleivių ir du vairuotojai. Pranešama, kad žuvo „Kamaz“ vairuotojas ir vienas iš autobuso vairuotojų. Kitos aukos – autobuso keleiviai. Visi žuvusieji – Uljanovsko miesto gyventojai.

„Dar keturi žmonės nukentėjo, jie paguldyti į ligoninę“, – pranešė milicijos atstovai. Nukentėjusiųjų būklė sunki. 

RIA Novosti praneša, kad autobusas buvo taip sumaigytas, kad žmonių kūnus gelbėtojai traukė daugiau kaip tris valandas.  

Kraupi avarija įvyko, kai sunkvežimis išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir kaktomuša susidūrė su keleivius vežančiu autobusu. Pradėtas tyrimas. Kol kas spėjama, kad „Kamaz“ vairuotojas galėjo užsnūsti prie vairo. „Vieta, kurioje įvyko avarija, pakankamai apšviesta, kelias tiesus, o danga tuo metu buvo sausa“, – teigia milicijos pareigūnai. 

Paaiškėjo, kad autobusu žmonės vyko į du Maskvos turgus. Iš Uljanovsko išvažiavo du autobusai – pirmuoju vyko autobusų savininkas, jis turėjo sąrašą žmonių, kurie vyko antruoju autobusu, todėl aukų giminės ir artimieji iš karto informuoti apie avariją.  

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą