„Mūsų oro gynyba atrėmė ataką ir numušė karinį lėktuvą pietinėje provincijoje Kuneitroje ir droną Damasko provincijoje“, – teigiama valstybinės naujienų agentūros SANA pranešime.
Tuo tarpu Izraelio kariškiai šiuos Sirijos pranešimus paneigė.
„Praeitą naktį iš Sirijos buvo paleistos dvi raketos „žemė-oras“ po Izraelio aviacijos atakos, kurios taikinys buvo Sirijos artilerijos pozicijos“, – sakė kariuomenės atstovas Arye Shalicaras.
„Pavojus Izraelio orlaivių saugumui nebuvo iškilęs jokiu momentu. Sirijos pareiškimuose nėra jokios tiesos“, – pridūrė jis.
Šis incidentas jau penktas nuo praėjusios savaitės, per kurią Sirijos konfliktas išplito ir į Izraelio teritoriją, ir pirmas nuo pirmadienio vakaro, kai įsigaliojo JAV ir Rusijos tarpininkautos paliaubos, kuriomis bandoma užbaigti jau šeštus metus vykstantį Sirijos konfliktą.
Izraelis dažniausiai siekė likti šio konflikto nuošalėje, bet atsakydavo smūgiais į objektus Sirijoje, kai atsitiktinė ugnis pataikydavo į jo teritoriją.
