Per ataką Tokijo prabangiame Haradziukos rajone 21-erių Kazuhiro Kusakabe tyčia nukreipė mašiną į švęsti susirinkusius žmones ir sunkiai sužeidė mažiausiai vieną iš jų.
Anot sostinės policijos, diena po incidento 36 metų pareigūnas, dirbęs vietos eismo departamente, buvo rastas negyvas Haradziukos policijos nuovados rūsyje.
„Pareigūnui kraujavo iš galvos. Dešinėje rankoje jis laikė pistoletą, iš kurio paleido vieną kulką“, – naujienų agentūrai AFP pirmadienį sakė vienas Tokijo policijos atstovas.
„Tiriame, kodėl taip nutiko“, – nedetalizuodamas pridūrė jis.
Visuomeninis transliuotojas NHK, remdamasis šaltiniais policijoje, informavo, jog tas pareigūnas buvo atsakingas už eismo reguliavimą netoli rajono, kur laikrodžiams išmušus vidurnaktį įvyko išpuolis.
NHK pranešė, jog prie policininko buvo priekabiaujama darbe, ir kad jis paliko laišką, bet neatskleidė jo turinio.
Pasak žiniasklaidos, iš vakarinio Osakos miesto automobiliu atvykęs užpuolikas yra suimtas ir įtariamas pasikėsinimu nužudyti.
Pranešama, kad jis „keršijo už mirties bausmę“, bet daugiau informacijos apie jo motyvus neskelbiama.
