„Sirijos sraigtasparnis Mi-17 buvo aptiktas, kai įskrido du kilometrus į Turkijos oro erdvę. Po penkių minučių jis buvo numuštas, nes nepakluso įspėjimams sukti atgal“, – žurnalistams sakė Turkijos vicepremjeras Bulentas Arincas.
„Jį kelis kartus mūsų oro erdvės gynyba perspėjo, tačiau jis tęsė pažeidimą, todėl buvo numuštas. Jis nukrito Sirijos teritorijoje 14 val. 25 min. vietos (ir Lietuvos) laiku, kai į jį pataikė iš mūsų lėktuvų paleistos raketos“, – sakė jis.
B.Arincas pridūrė, kad sraigtasparnį numušė naikintuvai, pakilę iš vienos bazės rytinėje Malatijos provincijoje.
Pasak jo, informacijos apie to įgulos likimą neturima, nes sraigtasparnis nukrito Sirijos teritorijoje.
Sirijos armija po kelių valandų patvirtino, kad jos sraigtasparnis buvo numuštas Turkijos, kaltindama tos šalies premjerą Recepą Tayyipą Erdoganą mėginant eskaluoti įtampą tarp abiejų kaimynių.



