2018-05-31 07:52

Vokietijoje peiliu ginkluotas vyras traukinyje nužudė žmogų, dar du sužeidė

Vokietijos šiauriniame Flensburgo mieste trečiadienio vakarą traukinyje buvo peiliu mirtinai subadytas vienas vyras, o dar du žmonės sužaloti, pranešė policija.
Flensburgo geležinkelio stotis
Flensburgo geležinkelio stotis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Incidentas įvyko apie 19 val. vietos (18 val. Lietuvos) laiku, sakoma federalinės policijos išplatintame pranešime.

Jame nurodoma, kad išpuolio aplinkybės kol kas neaiškios, bet patikslinama, jog viena iš sužeistųjų yra 22 metų policijos pareigūnė.

Anot policijos, pareigūnei teko panaudoti tarnybinį ginklą, tad ji veikiausiai nukovė užpuoliką.

Dienraštis „Bild“ informuoja, kad traukinyje kilus ginčui vienas peiliu ginkluotas vyras puolė kitą asmenį, o vėliau sužeidė policijos pareigūnę, kuri atvyko gavusi pranešimą apie incidentą.

Naujienų agentūros DPA duomenimis, dėl incidento buvo evakuota Flensburgo pagrindinė traukinių stotis ir laikinai nutrauktas susisiekimas geležinkeliu.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą