Visą gyvenimą muzikuojantis ir Kauno muzikiniame teatre dirbantis Muzikos studijos vadovas Gintaras Petraška teigė, jog atrasti muziką jam padėjo tėvai, kurie ir pastūmėjo gabų sūnų siekti savo tikslų muzikoje. „Tačiau ir pats niekada nenorėjau užsiimti kuo nors kitu“, – pasakojo KMUG absolventas.
Dabar G.Petrašką galima vadinti tikru muzikos žinovu, kuris muziką atrado dar būdamas visai mažas, o šiandien ją pažinti jau moko kitus.
Šių mokslo metų pradžioje į Muzikos studiją užsiregistravo net 49 gimnazistai. Ir nors kalbinti mokiniai nežada sieti savo ateities su muzikos studijomis, rekomenduoja būrelį savo draugams. Anot gimnazisto Karolio Skrickaus, „mokytojas tikras profesionalas, o ši studija niekuo nenusileidžia muzikos mokykloms“.

