2015-06-09 18:15

Pusė britų studentų mano, kad susirasti darbą – misija neįmanoma

Pusė Didžiosios Britanijos universitetų studentų mano, kad darbo paieškos prilygsta tikram iššūkiui arba kad susirasti jį neįmanoma. Tokių pesimistų per dvejus metus padaugėjo dvigubai.
Darbo paieška
Darbo paieška / 123rf.com nuotr.

Kaip skelbia telegraph.co.uk, tokius rezultatus greičiausiai nulėmė ekonominė krizė, atskleidžia apklausa.

Prieš dvejus metus 23 proc. respondentų manė, kad darbo paieška yra sudėtinga, o šįmet taip manančių jau 40 proc. Palyginus, 2013-aisiais vos du proc. studentų galvojo, kad susirasti darbą yra išvis neįmanoma, šįmet tokių pesimistų jau yra aštuoni proc.

Apklausą atliko Didžiosios Britanijos Nacionalinė studentų sąjunga. Buvo apklausta 8500 universitetui paraiškas pateikusių jaunuolių, bakalauro ir magistro studentų. 

Teigiama, kad tokį studentų požiūrį nulėmė tai, jog 2015-aisiais apklausti studentai jau yra išgyvenę finansinę krizę, kuri palietė jų šeimas.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą