Atvirajame Prancūzijos teniso čempionate lyderiai sėkmingai įveikė antrąjį ratą

Paryžiaus "Roland Garros" kortuose tęsiasi antrasis šiais metais "Didžiojo kirčio" serijos turnyras - atvirasis Prancūzijos teniso čempionatas, kurio bendrą prizų fondą sudaro 25 mln. eurų.
Johnas Isneris
Johnas Isneris / U.S. Clay Court Championship nuotr.

Vyrų vienetų varžybų antrajame rate dešimtoji raketė amerikietis Johnas Isneris 6:7 (6:8), 7:6 (7:4), 6:3, 7:6 (7:4) nugalėjo Michailą Kukuškiną iš Kazachstno, o 22-as pagal reitingą lenkas Jerzy'is Janowiczius 7:6 (7:4), 7:6 (7:4), 6:4 įveikė suomį Jarkko Niemineną.

Moterų vienetų varžybų antrajame rate trečioji pagal skirstymą lenkė Agnieszka Radwanska 6:3, 6:4 privertė pasiduoti čekę Karoliną Pliskovą, 2012 metais čia triumfavusi ir praėjusiais metais finale žaidusi septintoji raketė rusė Marija Šarapova 7:5, 6:2 iš tolesnės kovos eliminavo bulgarę Cvetaną Pironkovą, o devintoji pagal reitingą slovakė Dominika Cibulkova 6:3, 6:4 nugalėjo austrę Tamirą Paszek.

Į moterų vienetų varžybų trečiąjį ratą taip pat iškopė kroatė, amerikietė, vokietė, australė bei dar viena slovakė:

Ajla Tomljanovič (Kroatia) – 32-Jelena Vesnina (Rusija) 7:6 (8:6), 6:2;

Taylor Townsend (JAV) – 20-Alize Cornet (Prancūzija) 6:4, 4:6, 6:4;

Mona Barthel (Vokietija) – 16-Sabine Lisicki (Vokietija) 6:1, 3:0 – S.Lisicki trauma;

19-Samantha Stosur (Australija) – Yvonne Meusburger (Austrija) 6:1, 6:3;

31-Daniela Hantuchova (Slovakija) – Claire Feuerstein (Prancūzija) 6:1, 6:4.