2019 07 13

Vimbldonas: Simona Halep sutriuškino Sereną Williams ir tapo čempione

Vimbldono finale skaudų pralaimėjimą patyrė legendinė amerikiečių tenisininkė Serena Williams. Pirmą kartą „Didžiojo kirčio“ turnyro Londone čempione tapo rumunė Simona Halep.
Simona Halep ir Serena Williams
Simona Halep ir Serena Williams / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Moterų turnyro finalas truko mažiau nei valandą ir buvusi pirmoji pasaulio raketė Simona Halep (WTA-7) užtikrintai 6:2, 6:2 nugalėjo S.Williams (WTA-10).

Pirmą kartą Vimbldono čempione tapusi rumunė finale padarė vos tris neišprovokuotas klaidas, S.Williams – net 26.

S.Williams siekė jau aštuntojo trofėjaus Vimbldone ir 24-ojo „Didžiojo kirčio“ turnyro titulo. Amerikietė siekė pakartoti Margaret Court rekordą.

Tai buvo jau trečias iš eilės „Didžiojo kirčio“ finalas, kuriame pralaimėjo amerikietė. Pernai Vimbldono finale ji nusileido Angelique Kerber, o „US Open“ finale pripažino Naomi Osakos pranašumą.

Tai antrasis S.Halep „Didžiojo kirčio“ trofėjus. Pernai ji laimėjo „French Open“ turnyrą.

Vimbldono finalą stebėjo visa britų grietinėle – Kembridžo hercogienė Catherine, Sasekso hercogienė Meghan Markle ir britų premjerė Theresa May.

Sekmadienį Vimbldono vyrų finale susitiks Novakas Džokovičius ir Rogeris Federeris.