250 tūkst. dolerių „DreamHack Winter“ „Fortnite“ turnyro nugalėtojas – 15-metis olandas

Sekmadienį įvyko didysis „DreamHack Winter 2019“ „Fortnite“ finalas, kuriame susikovė 100 geriausių turnyro žaidėjų. Po 5 valandas trukusio finalo pirmąją vietą iškovojo 15 metų olandas „Merijn“. Jis per 7 žaidimus surinko 329 taškus.
„DreamHack Fortnite“ turnyras
„DreamHack Fortnite“ turnyras / „Twitter“ nuotr.

Tai yra pirmoji „Merijn“ pergalė turnyre su dideliu priziniu fondu. Laimėtojui atiteko 30 tūkst. dolerių prizas.

Į „DreamHack Fortnite“ turnyrą su savo kompiuteriais atvykę žaidėjai galėjo ne tik išbandyti jėgas prieš stipriausius varžovus, bet ir kvalifikuotis į tolimesnius turnyro etapus.

Penktadienį ir šeštadienį vyko trys kvalifikaciniai etapai: raudonasis, mėlynasis ir geltonasis. Kiekviename etape žaidėjams buvo skirtos trys valandos, per kurias jie galėjo sužaisti iki 10 žaidimų. Iš kiekvieno etapo pateko 200 geriausius rezultatus pademonstravusių žaidėjų. Šeštadienį vykusiame pusfinalyje iš 600 žaidėjų liko tik 100 geriausiųjų.

„DreamHack Fortnite“ turnyro finalo rezultatai

Verta paminėti, kad šeštoje vietoje liko „Fortnite“ pasaulio čempionato nugalėtojas „aqua“ iš „Cooler“ ekipos. Jis surinko 275 taškus.
Taip pat į geriausiųjų dešimtuką pateko lietuvių organizacijos „Atlantis“ žaidėjai: 3 vietą užėmė „Letshe“, 9-as liko „Kaxie“.

„DreamHack Winter“ turnyro prizinį fondą iš viso sudarė 250 tūkst. dolerių. Varžybos vyko pagal „solo“ formatą, kur kiekvienas žaidžia už save.