Pau Gasolis: Europos čempionate nėra geresnės komandos už Ispaniją

Ispanijos krepšininkai pastaraisiais metais kiekviename tarptautiniame turnyre minimi kaip vieni jo favoritų. Ne išimtis ir 2011 metų Europos čempionatas Lietuvoje.
Pau Gasolis 2009-aisiais
Pau Gasolis 2009-aisiais / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Mūsų šalyje Sergio Scariolo auklėtiniai bandys apginti Senojo žemyno pirmenybių čempionų titulą, kurį prieš dvejus metus iškovojo Lenkijoje. Pasitikėjimo savo jėgomis ispanams tikrai netrūksta.

„Turime būti ambicingi. Sieksime pačių aukščiausių tikslų. Visgi turime gerbti kiekvieną varžovą. Visi stengsis mums įkasti, bet vis tiek bandysime laimėti čempionatą. Atsipalaiduoti tiesiog negalime, nes kiekviena rinktinė trokš įveikti favoritus“, – kalbėjo ispanų lyderis Pau Gasolis.

Los Andželo „Lakers“ aukštaūgis čia pat pridūrė: „Atvirai kalbant, nemanau, kad čempionate yra nors viena geresnė komanda už Ispaniją.“

Tai jau ne pirmas skambus ispanų pareiškimas. Prieš kiek laiko pagrindiniais favoritais save laikė ir Ispanijos ekipos atakų organizatorius Jose Manuelis Calderonas.

Primename, jog ispanai yra Lietuvos rinktinės varžovai Europos čempionato A grupėje.

 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą