2020 12 30

Eurolygoje – kaip futbolo aikštėje: „Bayern“ sutalžė Šaro vyrus

Dar visai neseniai Čempionų lygos ketvirtfinalyje Miuncheno „Bayern“ negailestingai sutalžė „Barcelona“ futbolininkus 8:2. Nemažiau skaudų antausį trečiadienį Eurolygoje gavo ir Šarūno Jasikevičiaus treniruojami „Barcelona“ krepšininkai, svečiuose pripažinę bavarų pranašumą – 77:90 (26:22, 19:21, 10:27, 22:20).

Katalonai Miunchene vertėsi be savo lyderio Nikola Mirotičiaus bei traumą besigydančio Brandono Davieso ir pakiliai rungtyniavusiems šeimininkams priešinosi tik iki pertraukos.

Trečiajame kėlinyje „Bayern“ pasiuntė Šaro vyrus į nokdauną (27:10), iš kurio Eurolygos didmeistrio ekipa taip ir nepakilo.

Katalonus į neviltį varė karjeros rungtynes sužaidęs ir 29 taškus pelnęs Wade'as Baldwinas.

„Bayern“ puikiai pataikė iš toli – 9/17 (53 proc.). Vienu metu jie pirmavo net 19 taškų persvara (74:55).

„Barcelona“ komandai tai buvo trečioji nesėkmė Eurolygoje iš eilės.

2020-uosius „Barcelona“ ir „Bayern“ baigė su vienodu pergalių ir pralaimėjimų balansu – 11-6.

„Bayern“: Wade'as Baldwinas 29 (9/14 dvit., 7 rez. perd., 10 išpr. praž., 41 naud. bal.), Paulas Zipseris 16, Nickas Weileris-Babbas 14, Jalenas Reynoldsas 12 (8 atk. kam.).

„Barcelona“: Alexas Abrinesas 16, Rolands Šmits 14, Cory Higginsas 12, Arciomas Pustovyjus ir Adamas Hanga po 10.