2019 11 23

Eurolygos sunkiasvorių dvikovoje „Real“ pranoko CSKA

Penktadienį Eurolygos 10-ojo turo centrinis mačas sužaistas Madride, kur vietos „Real“ (7-3) 97:81 (23:19, 29:29, 23:16, 22:17) nukovė Maskvos CSKA (6-4) krepšininkus.
Darrunas Hilliardas
Gabrielis Deckas / Getty Images/ Euroleague nuotr.

Lemiamą spurtą šeimininkai surengė trečiajame kėlinyje, kai laimėjo atkarpą 14:3 ir truktelėjo į priekį 15 taškų atstumu.

Nors ketvirtajame kėlinyje CSKA dar mėgino atsitiesti ir buvo priartėjusi iki šešių taškų, bet perlaužti rungtynių ir suabejoti savo pajėgumu „Real“ žvaigždynas neleido.

Madrido komandą į priekį vedė argentiniečiai: Facundo Campazzo pelnė 18 taškų, Gabrielis Deckas – 17.

Abi ekipos labai solidžiai atakavo iš toli. CSKA tritaškius metė 52 proc. taiklumu (13/25), „Real“ – 41.7% (10/24).

Tai buvo šešta „Real“ pergalė Eurolygoje iš eilės.

„Real“: Facundo Campazzo 18 Gabrielis Deckas 17, Sergio Llullas 15, Rudy Fernandezas 13.

CSKA: Johannesas Voigtmannas 20, Mike'as Jamesas 14, Joelis Bolomboy 12.

Turnyro lentelės dugne lieka Joano Plazos treniruojamas Sankt Peterburgo „Zenit“ (2-8) klubas. Šį kartą rusai suklupo atvykę į Ispaniją, kur Vitorijos „Baskonia“ (5-5) šventė pergalę 70:60 (15:18, 19:10, 18:16, 18:16).

Nugalėtojus į priekį tempė kartvelas Tornikė Šengelia, pelnęs 20 taškų ir atkovojęs 7 kamuolius. Mattas Janningas pridėjo 11, Luca Vildoza – 10 taškų.

Pralaimėjusiems 18 taškų įmetė Gustavo Ayonas, 11 – Timas Abromaitis, 10 – Austinas Hollinsas.