2019 11 28

Grįžta į realybę? Skaudžiai Tel Avive kritusi ASVEL patyrė trečiąją nesėkmę paeiliui

Eurolygos sezono starte pelene tapusi Vilerbano ASVEL (5-6) užstrigo. Prancūzijos čempionė Tel Avive patyrė didžiausią šio sezono nesėkmę. Zvezdano Mitrovičiaus auklėtiniai 62:93 (17:20, 17:23, 13:24, 15:26) krito prieš „Maccabi“ (7-4).
Davidas Lighty prieš Scottie Wilbekiną
Davidas Lighty prieš Scottie Wilbekiną / Euroleague.net nuotr.

Tai buvo trečioji ASVEL nesėkmė iš eilės bei pirmoji „Maccabi“ pergalė po dviejų pralaimėjimų praėjusią savaitę.

Pralaimėjimu pažymėtame mače Vilerbano krepšininkai realizavo vos 3 tolimus metimus iš 19 (15,8 proc.) bei 15 baudų metimų iš 22.

Po dviejų kėlinių „Maccabi“ pranašumas siekė 9 taškus (43:34). Ioannis Sfairopoulos auklėtiniai tolti ėmė po ilgosios pertraukos.

Yovelo Zoosmano tritaškis ketvirčio viduryje persvarą padidino iki 17 taškų, o kėlinį su sirena tolimu metimu uždarė Scottie Wilbekinas – 67:47.

31 taško pergalė – didžiausia „Maccabi“ šį sezoną. Žydai aštuntajame ture Vitorijoje triumfavo 113:83.

Kitą savaitę „Maccabi“ namuose priims Miuncheno „Bayern“, o ASVEL keliaus į Sankt Peterburgą.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas ir Jake'as Cohenas – po 16, Nate'as Woltersas 13, Yovelas Zoosmanas 11.

ASVEL: Rihardas Lomažas ir Theo Maledonas – po 10.