Bepilotei skraidyklei pakilus į 45 metrų aukštį galima pamatyti, koks vaizdas atsivers į Nemuno kilpas, kai bokštas bus baigtas statyti ir ant jo užlips pirmieji lankytojai.
Kopiant į bokštą galima bus pailsėti 6-iose apžvalgos aikštelėse.
Bokštas prilygsta maždaug 15 aukštų namui.
Birštono bokštas statomas Europos Sąjungos lėšomis ir atsieis 670 tūkst. eurų, tačiau gyventojams mokėti nereikės, nebent jie norės patys prisidėti, pirkdami turisto bilietą.
Prie bokšto patekti galima bus nuo Škėvonių atodangos. Ji – dar vienas lankytojų pamėgtas taškas. Škėvonių atodanga yra viena žinomiausių atodangų Nemuno slėnio šlaituose, ji – 33 metrų aukščio.
Bokštas statomas unikalioje vietoje, kuri virš Baltijos jūros lygio pakilusi 92 m ir anot ne vieną panašų objektą įrengusio darbų vadovo Gedimino Lazausko, yra labai tinkamoje vietoje.
Nuo apžvalgos aikštelės bus galima bus gerai matyti ne tik Biršono miestą, tačiau ir Nemuno kilpas. Esant geriems orams su žiūronais bus galima pamatyti ir Alytaus apylinkes.
Planuojama, kad aukščiausias apžvalgos bokštas Lietuvoje bus atidarytas dar iki vasaros









