Naujai išrinktas miesto meras Simone Venturini paskelbė siūlymą tam tikromis dienomis padidinti vienos dienos turistų mokestį iki 50 eurų, siekiant pažaboti perteklinį turizmą.
Tai pasirodė po to, kai duomenys parodė, kad dabartiniai tarifai – 5 eurai už išankstinę rezervaciją ir 10 eurų už paskutinę minutę – menkai atbaido lankytojus.
