Dar sako, kad tas senjoras ir anksčiau buvęs agresyvus, tai liūdna, kad taip. Dar liūdniau, kad kai kurie internetiniai ereliai aiškina pareigūnams, kaip jie turėjo elgtis – šauti į koją, išsitraukti špagas ir iškviesti šaulį į dvikovą ar panašias nesąmones. Įdomu, kaip tie komentatoriai elgtųsi, jei prieš juos koks nors idiotas pamojuotų ginklu. Drįstu spėti, kad pirmoji reakcija būtų tiesiog kelnių prišikimas.
O taip spėju todėl, kad pats esu patekęs į panašią situaciją. Kas tai per situacija? Netrukus papasakosiu, bet pirmiau atskleisiu vietą, kurioje ji įvyko. Ir tai yra lietuvių numylėta Jūrmala. Buvau, tiesą sakant, tą įvykį jau ir primiršęs, nes jis nutiko vos anksčiau, tačiau tas Anykščių šaulys man atšviežino atmintį.
