Laikinoje parduotuvėje – jaunųjų dizainerių iš Latvijos kūrybos gūsis

Latvija – visai šalia, tačiau ar daug žinome apie šios kaimynės jaunųjų dizainerių kartą? Tie, kam rūpi, kokias idėjas generuoja ir realizuoja jauni kūrėjai latviai, turi puikią progą su tuo susipažinti iš arčiau. Trečiadienio vakarą sostinėje duris atvėrė „pop-up“ parduotuvė „N Wind Vitrina: Ryga“, atpūtusi gaivų latviško dizaino gūsį.
„Pop-up“ parduotuvės „N Wind Vitrina: Ryga“ atidarymas
„Pop-up“ parduotuvės „N Wind Vitrina: Ryga“ atidarymas / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Sostinėje įsikūrusioje parduotuvėje „V2 Concept Store“ pristatomi kelių labai įdomių ir skirtingų kūrėjų iš Latvijos darbai. Dalis jų trečiadienio vakarą dalyvavo „laikinosios parduotuvės“ atidaryme ir gyvai papasakojo apie savo kūrybą.

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./„Pop-up“ parduotuvės „N Wind Vitrina: Ryga“ atidarymas
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./„Pop-up“ parduotuvės „N Wind Vitrina: Ryga“ atidarymas

„Pop-up“ parduotuvėje galima išvysti dizainerės Elinos Dobelės kurtų batų – originalių, architektūriško stiliaus, pačios kūrėjos įvardijamų „namais kojoms“. Pokalbis su šia dizainere Elaima.lt - jau visai netrukus. 

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./„Pop-up“ parduotuvės „N Wind Vitrina: Ryga“ atidarymas
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./Elina Dobele „Pop-up“ parduotuvės „N Wind Vitrina: Ryga“ atidaryme

Parduotuvės atidaryme dalyvavo ir dizaineris Rolands Peterkops iš dueto „Mareunrol's“, jo atstovaujamas tandemas yra laimėjęs mados ir fotografijos festivalyje „Hyères“ (jis kiekvienais metais vyksta Prancūzijoje ir sutraukia daugybę progresyvių kūrėjų ir mados industrijos atstovų) ir yra puikiai žinomas ne tik savo drabužių dizainu, bet ir išskirtiniais teatro kostiumais. 

„N Wind Vitrina: Ryga“ pristato ir Latvijos sostinėje veikiančią produktų bei paslaugų dizaino studiją „Rijada“, nuolatos bendradarbiaujančią su kitais kūrėjais, bei fenomenalų projektą, pavadintą „Mammu“.

Pastarasis išskirtinis tuo, jog yra socialinis mados verslas, skatinantis dizianerius bendradarbiauti su mamomis, kurios dėl šeimyninių aplinkybių gali dirbti tik laisvu grafiku. 

Luko Balandžio/15min.lt nuotr./„Pop-up“ parduotuvės „N Wind Vitrina: Ryga“ atidarymas
Luko Balandžio/15min.lt nuotr./„Pop-up“ parduotuvės „N Wind Vitrina: Ryga“ atidarymas

Dar viena „pop-up“ parduotuvėje pristatoma menininkė – latvė Keta Gutmane. Ji yra daugybę tarptautinių apdovanojimų pelniusi mados filmų kūrėja ir viena žinomiausių Latvijos dizianerių. 

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą