„Pirmasis pacientas mirė“, paskelbė pareigūnas, kalbėdamas apie balandžio 23 dieną į ligoninę paguldytą vyrą, kuris tapo pirmąją šio koronaviruso auka šalyje.
Kitas žmogus, gulėjęs toje pačioje palatoje, taip pat užsikrėtė šiuo mirtinai pavojingu koronavirusu nCoV-EMC, kuris giminingas virusui, sukeliančiam ūmaus kvėpavimo takų sindromą (SARS), kurio protrūkis įvyko prieš dešimtmetį Pietryčių Azijoje, kai žmonės užsikrėtė nuo virusą nešiojančių gyvūnų.
Antrasis pacientas, kuriam daugiau nei 50 metų, nuo gegužės 9 dienos yra gydomas vienoje ligoninėje šiauriniame Lilio mieste.
Naujasis virusas jau nusinešė 19 žmonių gyvybių. Kaip ir SARS, naujasis virusas veikiausiai sukelia infekciją giliai plaučiuose, tačiau skiriasi tuo, jog dar sukelia ir ūmų inkstų nepakankamumą.
