2009-12-17 08:46

Kalėdos svetur. Madrido širdyje – plieninė eglutė (nuotraukos, video)

Kalėdinė atmosfera gaubia ir Ispanijos sostinę Madridą.
Pačioje Madrido širdyje – Puerta del Sol aikštėje įžiebta Kalėdų eglė.
Pačioje Madrido širdyje – Puerta del Sol aikštėje įžiebta Kalėdų eglė. / „Scanpix“/AFP nuotr.

Galbūt Madrido kalėdinės puošmenos kuklesnės nei Paryžiaus, bet šventinė dvasia juntama ne ką mažiau. Pagrindinės miesto aikštės ir medžių alėjos nušvito ryškiomis girliandomis, įžiebtos ir Kalėdų eglutės.

Tiesa, pačioje Madrido širdyje esanti eglutė toli gražu nekvepia mišku... Ji sukonstruota iš plieno karkasų. Tokia eglė Ispanijos sostinės centrinę aikštę puošia jau kelintus metus iš eilės. Tačiau ispanams tai, rodos, nė motais, jie mielai renkasi į miesto aikštes ir kalėdinį sezoną pasitinka giedodami kalėdines giesmes bei apžiūrinėdami kalėdiniais suvenyrais nukrautas parduotuvių vitrinas.

VIDEO: Árboles de Navidad en Madrid (2008)

O gal jau matėte šventinį Madridą ir turite užfiksavę kalėdinių akimirkų iš šio ar kitų pasaulio miestų? Pasidalinkite įspūdžiais ir nuotraukomis su visais 15min.lt skaitytojais. Nuotraukų ir jų aprašymų laukiame el. paštu kaledos@15min.lt

Daugiau informacijos čia.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą