Renginio metu lankytojų laukė gyva muzika, įvairios veiklos šeimoms, pramogos vaikams, maisto ir gėrimų erdvės, o vakaro kulminacija tapo po atviru dangumi rodytas filmas „Amerikietiška svajonė“. Didelio susidomėjimo sulaukė renginio aktyvacijos, prie kai kurių jų nusidriekė eilės, o mažieji renginio svečiai aktyviai įsitraukė į veidukų piešimo ir kitas pramogas.
Bendruomeniškumo jausmas pranoko lūkesčius
Pasak SIMBIOCITY vadovo Roko Adlio, didžiausia vakaro sėkmė buvo ne dalyvių skaičius, o aiškiai juntamas bendruomeniškumo jausmas.
„Nuo pat SIMBIOCITY pradžios kalbame apie tai, kad svarbios yra ne tik erdvės, bet ir žmonės. Todėl buvo labai smagu matyti, kaip ši idėja atgyja realybėje. Pamatę, kiek žmonių susirinko, kaip jie bendravo, leido laiką kartu ir įsitraukė į veiklas, dar kartą įsitikinome, kad bendruomenė čia iš tiesų gyva. Tokie momentai parodo, kad kuriame ne tik vietą dirbti ar gyventi, bet ir erdvę susitikimams bei bendroms patirtims“, – sako R.Adlys.
Anot jo, renginys dar kartą patvirtino, kad Ozo parkas turi visas galimybes tapti viena patraukliausių miesto erdvių bendruomeniniams renginiams.
Mieste, tačiau apsupti žalumos
„Tai unikali vieta – esame mieste, tačiau apsupti žalumos. Šalia gyvena žmonės, kuriasi šeimos, veikia verslai, todėl natūraliai formuojasi gyva bendruomenė. Norėjome sukurti progą visiems susitikti ir kokybiškai praleisti laiką kartu, o rezultatas pranoko lūkesčius. Tikiu, kad tokie renginiai padeda kurti stipresnius ryšius tarp žmonių ir dar labiau stiprina vietos bendruomenę“, – teigia SIMBIOCITY vadovas.
SIMBIOCITY atstovų teigimu, kino vakaras dar kartą parodė, kad kokybiškam laisvalaikiui ir bendruomeniškoms iniciatyvoms mieste yra didelis poreikis. Ozo parke susibūrę gyventojai, šeimos, draugai ir kaimynai kartu kūrė atmosferą, kuri tapo geriausiu vakaro įrodymu, kad bendruomenė čia ne tik egzistuoja, bet ir aktyviai auga.
Įkvėpti renginio sėkmės, organizatoriai neslepia norintys, kad vasaros kino vakaras Ozo parke taptų kasmetine tradicija, suburiančia vietos bendruomenę ir miesto svečius. SIMBIOCITY ir toliau sieks, kad ši miesto dalis būtų ne tik vieta dirbti ar gyventi, bet ir erdvė susitikimams, kultūrai bei bendroms patirtims.











