Pranešimai apie tariamą gyvybę Marse sukėlė NASA pyktį

Kaip praneša „The Christian Science Monitor“, NASA paneigė bulvarinėje britų žiniasklaidoje pasirodžius pranešimus apie tai, kad mokslininkai neva rado „įtikinamų įrodymų“ apie gyvybę Marse.
Britų mokslininkai aptiko, kad Marse esančius kraterius jungia kanalai.
Britų mokslininkai aptiko, kad Marse esančius kraterius jungia kanalai. / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 2 Marsas NASA

Kaip rašo leidinys, dabar NASA atstovai, reaguodami į „The Sun“ straipsnį, netgi ironiškai abejoja, ar šio dienraščio redakcijoje yra „mąstančių gyvybės formų.“

„The Sun“ paskelbė straipsnį, pavadintą „NASA: įrodymai apie gyvybės egzistavimą Marse“. „Toks pavadinimas yra klaidinantis. Atrodytų, kad mes radome gyvybės Marse įrodymų, o tai absoliuti, visiška netiesa“, – paskelbė NASA atstovas spaudai.

Specialistai teigia, kad vandens buvimas planetoje yra privalomas, tačiau ne pakankamas gyvybės egzistavimo faktorius.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą