2026-06-23 11:57

Atsistatydino Ingos Ruginienės Vyriausybė

Paskutinis I. Ruginienės vyriausybės kabineto posėdis
Inga Ruginienė / Pauliaus Peleckio / BNS nuotr.
Temos: 1 15min Lengvai

Lietuvos Vyriausybė baigė savo darbą.

Antradienį atsistatydino

Vyriausybės vadovė Inga Ruginienė.

Kartu atsistatydino ir visi ministrai.

Ši Vyriausybė dirbo beveik 9 mėnesius.

Inga Ruginienė padėkojo visiems

už atliktus svarbius darbus.


Inga Ruginienė įteikė

atsistatydinimo dokumentą

Lietuvos prezidentui Gitanui Nausėdai.

Prezidentas paprašė senosios Vyriausybės

dirbti toliau.

Ministrai savo darbus dirbs laikinai.

Jie dirbs tol,

kol politikai sukurs naują Vyriausybę.


Naujuoju Vyriausybės vadovu

turėtų tapti Mindaugas Sinkevičius.

Jis yra

Lietuvos socialdemokratų partijos vadovas.

Politikai turės patvirtinti jo kandidatūrą

per 15 dienų.


Lietuvos Vyriausybė keičiasi todėl,

kad Lietuvos Respublikos Seime

susikūrė nauja valdančioji koalicija.

Koalicija yra kelių partijų sąjunga


Naujoje Vyriausybėje dirbs

keli nauji ministrai.

Buvusi vadovė Inga Ruginienė

taip pat liks dirbti.

Ji planuoja tapti

socialinės apsaugos ir darbo ministre.


Šis tekstas parašytas

lengvai suprantama kalba.

Daugiau naujienų lengvai suprantama kalba

rasite rubrikoje „15min Lengvai“.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą