Lietuvos Vyriausybė baigė savo darbą.
Antradienį atsistatydino
Vyriausybės vadovė Inga Ruginienė.
Kartu atsistatydino ir visi ministrai.
Ši Vyriausybė dirbo beveik 9 mėnesius.
Inga Ruginienė padėkojo visiems
už atliktus svarbius darbus.
Inga Ruginienė įteikė
atsistatydinimo dokumentą
Lietuvos prezidentui Gitanui Nausėdai.
Prezidentas paprašė senosios Vyriausybės
dirbti toliau.
Ministrai savo darbus dirbs laikinai.
Jie dirbs tol,
kol politikai sukurs naują Vyriausybę.
Naujuoju Vyriausybės vadovu
turėtų tapti Mindaugas Sinkevičius.
Jis yra
Lietuvos socialdemokratų partijos vadovas.
Politikai turės patvirtinti jo kandidatūrą
per 15 dienų.
Lietuvos Vyriausybė keičiasi todėl,
kad Lietuvos Respublikos Seime
susikūrė nauja valdančioji koalicija.
Koalicija yra kelių partijų sąjunga
Naujoje Vyriausybėje dirbs
keli nauji ministrai.
Buvusi vadovė Inga Ruginienė
taip pat liks dirbti.
Ji planuoja tapti
socialinės apsaugos ir darbo ministre.
Šis tekstas parašytas
lengvai suprantama kalba.
Daugiau naujienų lengvai suprantama kalba
rasite rubrikoje „15min Lengvai“.
