„Esant tam tikrai euforijai, tai nėra blogas rezultatas. Vertinu teigiamai, jei kalbame bendrame kontekste“, – apie surinktą balsų skaičių optimistiškai kalbėjo V.Mazuronis.
„Svarbiausia šiuo metu, ar pasikartos pasaka „nugalėjo drakonas – tegyvuoja drakonas“, ar D.Grybauskaitė taps egzistuojančios sistemos dalimi, ar iš tiesų elgsis, kaip kalbėjo rinkimų kampanijos metu“, – teigė pralaimėjęs kandidatas.
Pasak V.Mazuronio, išrinkta prezidentė rinkimų kampanijos metu kalbėjo „tvarkiečių“ tezėmis, todėl jei įgyvendins tai, ką sakė, pasieksime permainų valstybėje. Tačiau jis teigė, kad iki šiol apie išrinktąją prezidentę žino per mažai. „Aš jos nepažįstu, nors savaitę sėdėjom klausimėlių ir atsakymų vakarėliuose, aiškumo nuo to daugiau nepasidarė. Nuo to, kokiu keliu ji eis ir ką darys, priklausys, kaip bus vertinama“, – abejonėmis dalinosi „tvarkietis“.
Pasak jo, euforija dėl D.Grybauskaitės buvo kuriama profesionaliai ir ne vienus metus. „Kokia bus tolesnė eiga, ar jai gresia A.Valinsko likimas, bus matyti vėliau“, – kalbėjo V.Mazuronis.
