„KS Motorsport“ iš Belgijos į Palangą atvyksta nugalėti

Apie artėjančias lenktynes kalbamės su "KS Motorsport" komandos lenktynininku Stevu Vanbellingen. Profesionali lenktynių komanda iš Belgijos į "Omnitel" 1000 km lenktynes Palangoje atvyksta pasiimti pergalės.
BMW prototipas

"KS Motorsport" komanda šiais metai atsiveža kitokius ginklus. Vietoje vienos greičiausių praeitų metų mašinų "Ginetta G50R", belgai paruošė BMW prototipą, kuris turėtų būti dar greitesnis.

Kaip sekasi ruoštis artėjančioms "Omnitel" 1000 km lenktynėms Palangoje?

Lenktynėms pasirinkome BMW prototipą ,kuriuo lenktyniaujame Belgijos kėbulinių automobilių čempionate. Automobilis visiškai paruoštas ir laukia lenktynių Palangoje.

Kokie prisiminimai iš praeitų 1000 km lenktynių?

Šiais metais dalyvausime antrą kart. Lenktynės man labai patinka - tai lyg didelis festivalis. Susibičiuliavome su lenktynių organizatoriumi Dariumi Grinbergu, smagu bus pasimatyti su juo ir kitais bičiuliais.

Sakoma turi kažko netekti, kad kažką gautum. Ką teko paaukoti, kad taptumėt lenktynininku?

Lenktyniauju nuo 1986 metų. Lenktyniavau skirtingose lenktynėse. Pradžioje tai man kainavo daug pinigų, kol neatsirado rėmėju, kurių dėka teko lenktyniauti labai gerais automobiliais stipriuose čempionatuose.

Ką pavadintumėte didžiausiu savo, kaip lenktynininko laimėjimu?

Ypač svarbiomis laikau tris savo pergales. Šiais metais laimėjome 12 valandų lenktynes "Spa" trasoje, aplenkę priešininkus paskutiniame rate. Prieš tris metus laimėjome čempionatą paskutinėse lenktynėse. O 2005 metais su BMW prototipu finišavome treti "Zolder" lenktynėse, kai beveik visi dalyviai lenktyniavo GT1 klasės automobiliais.

O didžiausias nusivylimas?

Praeitais metais pralaimėjome Belgijos kėbulinių automobilių čempionatą paskutiniame etape. Važiavome pirmi kai susprogo mūsų automobilio akumuliatorius.

Kokius tikslus keliate šių metų 1000 km lenktynėms?