Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti

Koronavirusas keičia kiną – ar sekso scenos išgyvens pandemiją?

Karantino metu lytėjimas gali būti nepageidaujamas net ekrane. Kai kino kūrėjams buvo leista atnaujinti filmavimo darbus Los Andžele, Atlantoje ir užsienyje, kino gildijos ir profesinės sąjungos suskubo rengti naujus saugos protokolus darbui koronaviruso pandemijos metu. Bendra rekomendacija? Apriboti laiką, kai aktoriai turi artimai bendrauti.
Intymumas
Intymumas / Tomas Sobek nuotr./ Unsplash nuotr.

Tai kelia keblumų intymių scenų koordinatoriams, žmonėms, kurių darbas priklauso nuo intymumo. Ši profesija, susijusi su kino ir televizijos aktorių parengimu sekso scenoms ir patarimų nuogumo klausimais, yra palyginti nauja, atsiradusi maždaug prieš dešimtmetį, tačiau vis paklausesnė po 2017 metų judėjimo #MeToo, paskatinusio kino srities atstovus atsižvelgti į aktorių pažeidžiamumą sekso scenų metu.

Nepaisant to, kad paprastai tokios scenos filmuojamos uždaroje aplinkoje, dalyvaujant ribotam filmavimo grupės narių skaičiui, tokių scenų paprastai nereglamentavo jokie protokolai, o tai daugelį aktorių traumuodavo fiziškai ir psichologiškai.

Atsižvelgiant į tai, kad ši profesija dar nauja, dauguma intymių scenų koordinatorių baigė mokymus ir gavo savo pirmąjį darbą per pastaruosius 2–3 metus. Pavyzdžiui, Jean Franzblau pradėjo mokytis tik 2019 metais. Kovo pradžioje buvo išleistas vienas didžiausių jos darbų – erotinis trileris „Deep Water“, kuriame vaidina Benas Affleckas ir Ana de Armas. „Daugelis mūsų visiškai sutrikę ir nesupranta, kas nutiko, – man telefonu pasakojo J.Franzblau. – Ar mes ką tik žengėme pirmuosius žingsnius naujoje profesijoje, kuri išnyks?“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Miškasodyje dalyvavę „Herbalife“ nepriklausomi partneriai pagerino savo pačių rekordą – pasodino daugiau nei 3 tūkst. medžių
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius