2011-03-17 10:57

BMW praneša DTM lenktynėms ruošianti net šešis automobilius

Praėjo net 18 metų po paskutinio BMW pasirodymo DTM lenktynių serijoje. Dabar gi, komanda ruošiasi triukšmingam sugrįžimui net su šešiais automobiliais trims skirtingoms komandoms.
BMW M3 DTM
BMW M3 DTM / Komandos nuotr.
Temos: 1 BMW

Skirtingai nei prieš 18 metų, 2012 metų DTM čempionate BMW pasirodys ne kaip gamyklinė komanda, o kaip automobilių tiekėjas. Trys komandos – „BMW Team RBM“, „BMW Team Schnitzer“ ir „Reinhold“ – šioms lenktynėms iš bavarų gaus po du naujus M3 DTM automobilius.

BMW nusprendė sugrįžti į DTM po didelių pasikeitimų motosporto departamente. Praeitais metais pasitraukusi iš „Formulės–1“ ir Pasaulio kėbulinių automobilių čempionatų, šiais metais kompanija jau startavo, nors ir nelabai sėkmingai, Dakaro maratone su MINI automobiliu. Taip pat, jie ruošiasi startui WRC čempionate taip pat su MINI, kurį parengė drauge su „Prodrive“.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą