„Nemuno žiede“ šeštadienį vyko plento žiedo motociklų lenktynės

Šeštadienį motociklininkai „Nemuno žiedo“ trasoje mėgavosi geru oru ir treniruotėmis bei varžybomis. Didžiausio Baltijos šalyse plento žiedo motociklų čempionato „Baltic Rookie Cup powered by Liqui Moly“ šeštajame etape 1000 klasėje nugalėjo Sergejus Busko, antrą vietą užėmė Jaroslavas Maleiko – abu motociklininkai iš Lietuvos. Trečias liko Lenkijos sportininkas Mariuszas Kirszynski.
„Baltic Rookie Cup powered by Liqui Moly“ šeštasis etapas

600 cm3 klasėje vilčių niekam nepaliko sezono lyderis Gediminas Čeplaitis, kuris aplenkė praėjusių metų nugalėtoją sportininką iš Lenkijos Karolį Kucharczyką ir trečioje vietoje likusį Deividą Valančių. Pastarasis ant pakylos užlipo pirmą kartą.

Kitas sporto klubo „Coffee Racers“ organizuojamo čempionato „Baltic Rookie Cup powered by Liqui Moly“ etapas vyks ateinantį savaitgalį naujojoje Lenkijos trasoje „Silesia Ring“, kur Lietuviams stiprią konkurenciją sudarys sportininkai iš Lenkijos.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas