Po avarija pasibaigusio šuolio uždarytas GR2
Jau pirmieji greičio ruožai pareikalavo iš dalyvių maksimalaus meistriškumo.
Kad negalima atsipalaiduoti, puikiai parodė ir pirmoji „nulinio“ ekipažo avarija penktadienį – kulvirstis iš pažiūros nesudėtingoje vietoje.
Tačiau didžiausia avarija nutiko šeštadienį Lenkijos ekipažui Nr.19 – Aleksander Terlecki/Michal Pawel Marczewski (Skoda Fabia Rally2 Evo).
GR2 lenkų ekipažas legendinėje Gražutėje šoko nuo tramplino, leidosi ant nosies, vertėsi per priekį. Labai didelė avarija, šturmanas išvežtas į Utenos ligoninę. Greičio ruožas po avarijos atšauktas.
Avarijų ralyje netrūksta. Deividas Kemešys (BMW 325) nulėkė nuo kelio į krūmyną. Alfonsas Žiukas (VW Golf) taip pat pateko į incidentą.
Iš viso po GR5 pasitraukusių – 8 ekipažai. Tarp nelaimėlių – ir Justas Tamašauskas, pretendavęs į podiumą, bet susidūręs su techninėmis problemomis. Pasak Justo, galimai lūžo kažkuris velenas pavarų dėžėje: pavaros jungiasi, variklis dirba, o automobilis nevažiuoja.
Lyderių kova
Taip atrodė TOP 3 pirmajame greičio ruože:
Kaip ir buvo tikėtasi, kova dėl pergalės absoliučioje įskaitoje užvirė tarp Vaidoto Žalos, Deivido Gezevičius ir Roko Steponavičiaus. Pirmus keturis GR laimėjo Vaidotas, tačiau GR5 Deividas Gezevičius buvo greitesnis. Po GR5 V.Žala pirmauja 1,89 sekundės. 13 sekundžių, taigi koviniu atstumu, lekia Rokas Steponavičius. Roko teigimu, jis ne visuomet susikalba su pavarų dėže po pakeistų nustatymų.
Tarp 2WD lyderiauja Andrejus Apočkinas, 14 sekundžių lenkdamas N. Radišauską.
Situacija po GR6:
Situacija po GR7
Deividas Geževičius, atsilikęs GR6, septintajame GR atkovojo daugiau nei 4 sekundes, tačiau bendroje įskaitoje Vaidotas išlieka lyderi. Skirtumas nuo Deivido – 2,62 sekundės, o nuo Roko – 19.21 sekundės.






