2025-03-24 19:35

Kokių priemonių „Formulėje 1“ imsis „Red Bull“: kokie atleidimai ir mainai galimi po nepavykusio L.Lawsono starto?

Po Liamo Lawsono nesėkmingų pirmų dviejų sezono startų, „Red Bull Racing“ vadovybė nedaugžodžiauja. Tačiau posėdžiauja ir tariasi, kaip kuo skubiau ištaisyti padėtį ir turėti du pilotus, sugebančius rinkti taškus „Formulės 1“ čempionate. Kol kas tai pavyko padaryti tik Maxui Verstappenui.
„Oracle Red Bull Racing“ F1 komandos pilotai
„Oracle Red Bull Racing“ F1 komandos pilotai / Red Bull Content Pool iliustr.

Pastaruoju metu daug kalbama apie tai, jog „Red Bull“ gali nebesuteikti šanso Liamui Lawsonui. Iš pradžių komandos patarėjas Helmutas Marko užsiminė apie tai, jog L. Lawsonas gali būti sukeistas vietomis su dukterinėje komandoje debiutavusiu Isacku Hadjaru. Vėliau pasirodė pranešimai, jog L. Lawsonas grįžtų į „Racing Bulls“, o jo vietą užimtų Yuki Tsunoda.

VIDEO: „Formulės 1“ sezono atidarymas: susitikimas su Yuki Tsunoda ir Isacku Hadjaru

Dabar pasirodė pranešimai, jog L. Lawsonas apskritai gali netekt vietos F-1. Tokiu atveju, jis tiesiog liktų abiejų komandų atsarginiu.

Ispanijos žiniasklaida trimituoja, jog „Red Bull“ derasi su „Alpine“ dėl Franco Colapinto. Tokiu atveju L. Lawsono vietą greičiausiai užimtų Y. Tsunoda, o F. Colapinto keltųsi į „Racing Bulls“. Nors tai atrodo gana sunkiai tikėtinas scenarijus, pasak „Motosport.com Spain“, susitarimas jau beveik pasiektas.

Kinijos GP metu H. Marko buvo pastebėtas „Alpine“ komandos zonoje, o tai tik dar labiau skatina kalbas apie šį galimą perėjimą.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą