2023-iaisiais nepralaimi – „Barca“ su grįžusiu R.Lewandowskiu laimėjo Sevilijoje

„Barcelona“ ir toliau renka pergales šiais 2023-iaisiais metais. Katalonai Ispanijos „La Liga“ čempionato rungtynėse svečiuose 2:1 nugalėjo Sevilijos „Real Betis“ futbolininkus.
Robertas Lewandowskis
Robertas Lewandowskis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

„Barca“ ilgai negalėjo pralaužti andalūzų gynybos, bet galiausiai tai padarė po pertraukos.

65 minutę po Alejandro Balde perdavimo pasižymėjo brazilas Raphinha, o 80 minutę po pakelto kampinio rungtynes „uždarė“ Robertas Lewandowskis.

Lenkui tai buvo pirmos rungtynės Ispanijos pirmenybėse šiemet, nes ankstesnes trejas rungtynes jis praleido dėl už raudoną kortelę skirtos diskvalifikacijos.

Vienas geriausių pasaulio futbolininkų Ispanijos čempionate pelnė 14-ąjį įvartį ir užtikrintai pirmauja rezultatyviausių sezono žaidėjų lenktynėse.

Paguodos įvartį „Barca“ pati padovanojo varžovams – apmaudžiai kamuolį į savo vartus krūtine nukreipė gynėjas Jules'is Kounde.

Šiais metais visuose turnyruose katalonai iškovojo jau devintą pergalę iš eilės, o „La Liga“ pirmenybėse „Barcelona“ klubui tai ketvirtas laimėjimas paeiliui.

Pergalė leido Xavi auklėtiniams susikrauti jau 8 taškų persvarą prieš artimiausią persekiotoją Madrido „Real“. Tiesa, titulą ginantis karališkasis klubas 19-ojo turo rungtynes žais tik ketvirtadienį.