2017 12 10 /18:29

85 minutes varžovus vijęsis „Arsenal“ tašką galiausiai išplėšė, lygiosios ir Liverpulio derbyje

Anglijos „Premier“ lygoje nuo pralaimėjimo išsigelbėjo Londono „Arsenal“ klubas, išvykoje su „Southampton“ ekipa sužaidęs lygiosiomis 1:1.
„Southampton“ – „Arsenal“
„Southampton“ – „Arsenal“ / „Scanpix“ nuotr.

Charlie Austinas pasižymėjo 3-ią rungtynių minutę, o „Arsenal“ rezultatą išlygino 88-ąją – tikslus smūgiuodamas galva buvo Olivier Giroud.

Ch.Austinas pelnė jau aštuntą įvartį per pastarąsias 11 lygos rungtynių.

Įdomu tai, kad 28-erių Ch.Austinas įvarčius mušė visuose trijuose „Premier“ lygos mačuose su „Arsenal“, kuriuose yra žaidęs.

Tuo tarpu O.Giroud pakartojo „Premier“ lygos rekordą – pelnė 17-ą įvartį pakildamas nuo „Arsenal“ suolo.

Iki šiol vienai komandai pelnyti tiek įvarčių kylant nuo jos suolo buvo pavykę tik „Manchester United“ puolėjui Ole Gunnarui Solskjaerui.

29-ą tašką įsirašęs „Arsenal“ užima 5-ą vietą, o „Southampton“ su 18 taškų žengia 10-as.

Liverpulio derbyje užfiksuotas analogiškas rezultatas.

„Liverpool“ pirmavo po Mohamedo Salaho 42-ą minutę pelnyto įvarčio, tačiau „Everton“ 77-ą minutę išlygino rezultatą – baudinį realizavo Wayne'as Rooney.

„Liverpool“ kamuolį kontroliavo net 79 proc. laiko ir atliko net 23 smūgius – bet tik 3 į vartų plotą.

„Everton“ per visas rungtynes atliko tiks 3 smūgius.

„Liverpool“ su 30 taškų „Premier“ lygoje yra ketvirtas, o „Everton“ su 19 taškų žengia 10-oje pozicijoje.