A lyga: 10-yje likę „Atlanto“ futbolininkai išplėšė lygiąsias prieš „Kauno Žalgirį“

Lietuvos futbolo čempionato 15-asis turas prasidėjo kiek netikėtu rezultatu – dėl trečiosios vietos kovojantys „Kauno Žalgirio“ futbolininkai nesugebėjo įveikti Klaipėdos „Atlanto“.
Darvydas Šernas
Darvydas Šernas / atlantas.lt nuotr.

Uostamiestyje ekipos išsiskyrė taikiai – dvikova baigėsi rezultatu 1:1 (0:1).

Jau nuo pat rungtynių pradžios „Žalgirio“ vedlys Joao Figueiredo terorizavo klaipėdiečių baudos aikštelę. 7-ą minutę brazilas stojo mušti 11-os metrų baudinio, tačiau jo nerealizavo.

Visgi savo klaidą futbolininkas ištaisė dar po 13-os minučių, pasiuntęs kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedęs kauniečius į priekį – 1:0.

Tačiau „Atlanto“ futbolininkų tokia nesėkminga dvikovos pradžia nepalaužė – 49-ą žaidimo minutę susirinkusių aistruolių džiaugsmui po Darvydo Šerno perdavimo pasižymėjo Titas Vitukynas.

Kovingos rungtynės pasižymėjo ir ne iš pačios gražiausios pusės – 68-ą minutę tas pats T.Vitukynas prieš savo išvydo raudoną kortelę.

Nepaisant to, „Atlantas“ likusį laiką sugebėjo drausmingai apsiginti, o komandos pasidalino po tašką.

Turnyrinėje lentelėje žalgiriečiai užima 4-ą vietą (23 tšk.), „Atlantas“ – šeštas (12 tšk.).