A lyga: „Kruoja“ ir „Atlantas“ kyla aukštyn

Šeštadienį Lietuvos futbolo federacijos A lygoje sužaistos dvejos 20-ojo turo rungtynės. Klaipėdos derbyje triuškinančiai laimėjo „Atlantas", o Pakruojo „Kruoja" pergalę iškovojo po ilgesnės pertraukos.
Klaipėdos „Atlantas“ (geltoni marškinėliai)
Klaipėdos „Atlantas“ (geltoni marškinėliai) / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Svarbios rungtynės vyko Klaipėdoje, kur dvi uostamiesčio komandos kovėsi siekdamos išvengti absoliutaus autsaiderio pozicijos.

Įtikinamą pergalę 4:0 šventė „Atlantas“, kuris jau per pirmąsias dešimt minučių pelnė du įvarčius.

Įsiveržę į baudos aikštelę po kartą pasižymėjo alytiškiai Meirūnas Stankevičius ir Lukas Kochanauskas. Pirmojo kėlinio pabaigoje ir antrojo pradžioje dviem tiksliais smūgiais „Atlanto“ persvarą padidino Saimonas Burkšaitis. Po šio laimėjimo atlantiečiai pakilo į dešimtą vietą.

Po pergalės „Atlantas“ iš 12-osios vietos pakilo į 10-ąją.

Seriją be pergalių nutraukė Pakruojo „Kruojos“ ekipa. Vadovaujami laikinojo trenerio Aido Dambrausko pakruojiškiai 2:1 įveikė „Mažeikius“.

Šeimininkai nuo rungtynių pradžios dominavo aikštėje ir 32 min. išsiveržė į priekį po Artūro Žulpos smūgio. Antrojo kėlinio pradžioje pasižymėjo gruzinas Toma Tabatadzė. „Mažeikiams“ paguodos įvartį pelnė ukrainietis Vadimas Antipovas. Pergalė leido „Kruojai“ aplenkti „Mažeikius“ turnyro lentelėje pakilti į septintą vietą.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

12. Klaipėdos „Klaipėda“         20  2 2 16  14:25  8

* – iš „Kauno“ už finansinių įsipareigojimų nevykdymą buvo atimti 6 taškai.

Rezultatyviausias čempionato žaidėjas – 10 įvarčių – Arsenijus Buinickis („Dainava“).