A lyga: pajūrio derbyje „Atlantas“ palaužė „Palangą“

Veteranų į priekį tempiamas Klaipėdos „Atlantas“ A lygos rungtynėse namuose 2:1 nugalėjo „Palangą“.
A lygos futbolo rungtynės: „Riteriai“ – Klaipėdos „Atlantas“
A lygos futbolo rungtynės: „Riteriai“ – Klaipėdos „Atlantas“ / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Į priekį klaipėdiečius 34-ąją minutę išvedė Darvydas Šernas. Jis sulaukė puikaus Vytauto Lukšos perdavimo ir nuginklavo vartininką tiksliu smūgiu.

Antrasis „Atlanto“ įvartis krito 67-ąją minutę, kai D.Šerno smūgiuotas kamuolys atsimušė į virpstą, tačiau pirmas prie kamuolio suskubęs V.Lukša nukreipė jį į vartus.

Palangiškiai 77-ąją minutę sušvelnino rezultatą, kai atšokusį kamuolį baudos aikštelėje surado Andrejus Miazinas ir pasiuntė įvartį į „Atlanto“ tinklą.

„Atlantas“ po šios pergalės turi 11 taškų ir rikiuojasi šeštoje turnyro lentelės vietoje.

„Palanga“ turi 7 taškus ir rikiuojasi laipteliu žemiau.