A lyga: po šalto dušo atsigavęs „Žalgiris“ palaužė „Stumbrą“

Vilniaus „Žalgiris“ kiek netikėtai buvo atsidūręs besivejančio vaidmenyje, tačiau galiausiai namuose 2:1 nugalėjo Kauno „Stumbrą“.
Futbolo rungtynės: „Žalgiris“ – „Stumbras“
Futbolo rungtynės: „Žalgiris“ – „Atlantas“ / Vidmanto Balkūno / 15min nuotr.

Vilniuje svečius į priekį 26-ąją minutę išvedė Domantas Antanavičius, kuris surado atšokusį kamuolį ir pasiuntė jį į vartus.

Tai – pirmasis D.Antanavičiaus įvartis A lygoje.

Reikalus taisyti vilniečiai pradėjo po pertraukos – 49-ąją minutę Tomislavas Kišas rezultatą išlygino po varžovų klaidos.

Pergalę lėmė 72-ąją minutę pelnytas Pau Morerio įvartis.

Tai buvo jau septintosios iš eilės nelaimėtos „Stumbro“ rungtynės.

„Žalgiris“ turi 28 taškus ir žengia antroje A lygos vietoje. Nuo Marijampolės „Sūduvos“ sostinės ekipa atsilieka 2 taškais, bet Lietuvos čempionai 13-ojo turo rungtynes dar žais.

„Stumbras“ su 15 taškų užima penktąją vietą.