TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

A lygos Kauno derbyje – žalgiriečių triumfas

Kauno rajono „Hegelmann Litauen“ ekipos svajonės apie ketvirtąją A lygos vietą sklaidosi. Šeštadienio popietę vykusiose 32-ojo turo rungtynėse Andriaus Skerlos vyrai 1:2 savo aikštėje pralaimėjo laikinosios sostinės derbį „Kauno Žalgirio“ komandai.
Kauno derbos
Kauno derbos / Evaldo Šemioto/Hegelmann Litauen nuotr.

8-ąją minutę po Michaelo Thuique'o rezultatyvaus perdavimo į baudos aikštelės vidurį įvartį pelnė Divine Naahas.

37-ąją minutę po dar vieno M.Thuique'o perdavimo taikliu smūgiu pažeme pasižymėjo Emmanuelis Davidas.

78-ąją minutę po greitos atakos Nauris Petkevičius rezultatą sušvelnino, bet iškovoti bent taško šeimininkai neįstengė.

Po pergalės žalgiriečiai sustiprino bronzines pozicijas, tuo tarpu „Hegelmann Litauen“ lieka penktas ir nuo laipteliu aukščiau esančio „Panevėžio“ jau atsilieka trimis taškais ir dar yra sužaidę trimis mačais daugiau.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti