A lygos lyderių akistatoje – du neįmušti „Žalgirio“ baudiniai ir „Sūduvos“ triumfas

Lietuvos futbolo gerbėjai trečiadienio vakarą sulaukė deserto. A lygos lyderių mače Marijampolės „Sūduva“ savo aikštėje 1:0 pranoko puikių šansų neišnaudojusį Vilniaus „Žalgirį“. Turnyro lentelėje suvalkiečiai savo persvarą prieš artimiausius persekiotojus padidino iki 5 taškų.
Marijampolės „Sūduva“ – Vilniaus „Žalgiris“
Tomislavas Kišas / nuotr. Elvio Žaldario

Rungtynių apogėjus buvo pasiektas 60-ąją minutę, kai į šeimininkų vartus buvo skirtas 11m baudos smūgis.

Baudos aikštelėje Andro Švrljuga kabino kamuolį prasimetusį Ertoną Fejzullahu ir teisėjas Gediminas Mažeika parodė į 11m žymą.

Realizuoti baudinį ėmėsi rezultatyviausias A lygos futbolininkas Tomislavas Kišas, bet jo smūgį Ivanas Kardumas atrėmė.

Visgi tuo epizodas nesibaigė. G.Mažeika pastebėjo, kad dar prieš žalgiriečiui smūgiuojant, net trys suvalkiečiai įbėgo į baudos aikštelę ir liepė baudinį pakartoti.

Antrą kartą mušė jau Liviu Antalis, tačiau ir jo smūgį I.Kardumas lietė – rezultatas išliko nepakitęs.

Neįmuši tu, įmuša tau. Ši futbolo taisyklė pasitvirtino 70-ąją minutę, kai „Sūduva“ surengė išpuolį ir po Samiro Kerlos perdavimo po keitimo aikštėje pasirodęs Mihretas Topčagičius galva išvedė „Sūduvą“ į priekį.

Kaip vėliau paaiškėjo, tai buvo vienintelis įvartis šiose rungtynėse.

Po dvylikos turų „Sūduva“ turi 30 taškų ir pirmauja čempionate, „Žalgiris“ su 25 žengia antras.