A lygos lyderių dvikova: liūtis, du baudiniai ir keturi įvarčiai

Lietuvos futbolo A lygos lyderių dvikovoje Vilniuje užfiksuotos rezultatyvios lygiosios 2:2 tarp „Trakų“ ir „Žalgirio“.
A lyga : „Trakai“ - „Žalgiris“"
A lyga : „Trakai“ - „Žalgiris“" / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Pirmajame kėlinyje dėl sunkiai pakeliamo karščio teisėjas skelbė atsigėrimo pertraukėlę, o antrajame futbolininkus jau prausė itin galinga Vilnių užpylusi liūtis.

Į vilniečių vartus šiose rungtynėse buvo skirti net du 11 metrų baudiniai, kuriuos abu 20 ir 58 minutėmis realizavo „Trakų“ kapitonas Arūnas Klimavičius.

12-ąją mačo minutę „Žalgiris“ buvo išsiveržęs į priekį po idealaus Serge'o Nyuiadzi perdavimo Darvydui Šernui, kuris įmušė savo 13-ąjį įvartį sezone.

Antrąjį įvartį čempionams pelnė Elivelto, pasižymėjęs 62 min. po sumaišties baudos aikštelėje.

Tai buvo rezultatyviausios komandų tarpusavio rungtynės šį sezoną. Pirmąją dvikovą „Žalgiris“ buvo laimėjęs 1:0, o antroji pasibaigė lygiosiomis 1:1.

A lygos turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. „Kauno Žalgiris“ 20 3 5 12 14:32 14

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai: D.Šermas („Žalgiris“) – 13, A.Paniukovas („Atlantas“) – 11, Elivelto („Žalgiris“) – 10, M.Maksimovas („Trakai“) – 9 įvarčiai.