A lygos lyderiu tapo „Žalgiris“ (nuotraukos)

Sekmadienį sužaidus likusias trejas 8-ojo A lygos turo rungtynes vienvaldžiu čempionato lyderiu tapo VMFD „Žalgiris“.
„Žalgiris“ džiaugiasi pergale. / Alfredo Pliadžio nuotr.

Sostinės „Vėtros“ stadione žalgiriečiai rezultatu 3:1 (1:1) palaužė Pakruojo „Kruojos“ pasipriešinimą ir, pasinaudodami šeštadienį pirmąją nesėkmę patyrusio šalies čempiono titulą ginančio Panevėžio „Ekrano“ kluptelėjimu, šoktelėjo į pirmenybių viršūnę.

Kaip jau rašėme, panevėžiečiai svečiuose 1:2 (0:2) nusileido Tauragės „Taurui“. Tiesa, tašku („Ekranas“) ir dviem („Sūduva“) nuo „Žalgirio“ atsiliekančios vienuolikės yra žaidusios vienomis rungtynėmis mažiau.

Sekmadienio rungtynėse „Kruoja“ pirmoji išsiveržė į priekį – 19 minutę pasižymėjo Kęstutis Mykolaitis. Tačiau po kelių akimirkų Igoris Morinas (21 min.) 11 metrų baudiniu rezultatą išlygino, o po pertraukos taiklūs Tado Gražiūno (51 min.) ir Raimondo Vilnėniškio (80 min.) smūgiai pergalę padovanojo „Žalgiriui“.

Pirmą pergalę A lygoje sekmadienį šventė „Klaipėda“, kuri rezultatu 1:0 (1:0) palaužė autsaiderį Kauno „Atletą“.

Paskutiniame mače „Mažeikiai“ sugebėjo išplėšti dramatiškas lygiąsias 2:2 (0:2) su Gargždų „Banga“.