Iki -60% prenumeratai. Paskutinės akcijos dienos!

A lygos sezono uždanga pakilo Vilniuje: pergalę iškovojo „Šiauliai“

Rungtynėmis Vilniaus „Sportimos“ manieže startavo 2023 m. Lietuvos futbolo A lygos čempionatas.

Pirmajame susitikime šeimininkų teisėmis žaidę „Riteriai“ 0:1 nusileido „Šiauliams“.

Pergalę Saulės miesto komandai lėmė nesužaidus nė 100 sekundžių antrajame kėlinyje pelnytas Eligijaus Jankausko įvartis po Jevgeno Jefremovo perdavimo.

Vilniečiai rungtynes baigė be išvaryto žaidėjo – 89 minutę antrą geltoną kortelę prieš save išvydo serbas Nikola Popovičius.

„Riteriai“ praėjusį sezoną liko per plauką nuo europinių pozicijų, penktoje vietoje, o antrą sezoną A lygoje rungtyniaujantis Šiaulių klubas pernai buvo septintas.

Pirmasis A lygos turas prasitęs savaitgalį. Šeštadienį Marijampolės „Sūduva“ priims „Kauno Žalgirį“, o Kauno rajono „Hegelmann“ žais su Alytaus „Dainava“.

Tuo tarpu sekmadienį Gargždų „Banga“ namuose rungtyniaus su „Panevėžiu“ ir Vilniaus „Žalgiris“ testuos Telšių „Džiugą“.

„Playtime 2024“ – jau rugsėjį Kauną sudrebins didžiausias Lietuvoje kompiuterinių žaidimų festivalis
Kaip sutaupyti įsirengiant automatinę laistymo sistemą?
Testas apie vėjo elektrines: ką žinote apie elektros gamybą iš vėjo?
Dantų atkūrimas per parą – implantacijos laimėjimas, leidžiantis akimirksniu susigrąžinti šypseną