EGIPTAS - BENINAS 3:1 (0:0)
Pirmajame kėlinyje nė vienai komandai nepavyko pelnyti įvarčio, bet tai pasikeitė antrojo kėlinio viduryje.
69-ąją minutę Egipto saugas Marwanas Attia tiksliu smūgiu nuginklavo Benino rinktinės vartininką ir faraonus išvedė į priekį.
Beninui toliau sunkiai sekėsi atrakinti Egipto gynybos spynas, bet 83-iąją minutę raktas vis dėlto buvo surastas. Jodelis Dossou pelnė įvartį, kuris lėmė, kad komandos žais pratęsimą.
Pirmasis pratęsto laiko įvartis krito po 7 minučių. Egipto rinktinės gynėjas Yasseras Ibrahimas nubaudė Benino rinktinę ir vėl išvedė savąją rinktinę į priekį.
Likusias Vakarų Afrikos šalies viltis nubraukė Mohamedas Salah. 33-ejų Egipto rinktinės lyderis 124-ąją minutę po Zizo perdavimo pasiuntė kamuolį į vartus.
NIGERIJA - MOZAMBIKAS 4:0 (2:0)
Nigerijos rinktinės pranašumas pasimatė nuo pat šių rungtynių pradžios. Jau 2-ąją minutę Nigerijos puolėjas Victoras Osimhenas pasiuntė kamuolį į vartus.
Vis dėlto po VAR peržiūros įvartis buvo anuliuotas, o rezultatas tapo vėl lygus.
Neilgai trukus Nigerija pasiuntė kamuolį į vartus dar kartą. 20-ąją minutę Ademola Lookmanas po Akoro Adamso rezultatyvaus perdavimo išvedė Nigerijos rinktinę į priekį 1:0.
25-ąją minutę Mozambiko rinktinė vėl buvo priversta traukti kamuolį iš savųjų vartų. A.Adamsas dar kartą atliko tikslų perdavimą, o V.Osimhenas pelnė įvartį po taisyklių pažeidimo.
Po pertraukos Mozambiko vartų šturmas nesibaigė. 47-ąją minutę A.Lookmanas atliko rezultatyvų perdavimą V.Osimhenui, o šis nuginklavo varžovų vartininką.
Rungtynėms einant į pabaigą Nigerijos rinktinė nenustojo smūgiuoti į vartus. 75-ąją minutę A.Adamsas po A.Lookmano perdavimo jau pats pasiuntė kamuolį į vartus.
Šiame mače Nigerijos rinktinė į vartus smūgiavo net 22 kartus, o Mozambikas tą padarė vos 2 kartus.