TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

Akivaizdu, bet neįtikėtina: K.Benzema pelnė du įvarčius tą pačią minutę ir sekundę

Prancūzijos futbolo rinktinės puolėjas Karimas Benzema du kartus pasiuntė kamuolį į Portugalijos komandos vartus per paskutines Europos futbolo čempionato grupės rungtynes. Abu įvarčiai fiksuoti vienu laiku.

F grupės sunkiasvorių mačas tarp Prancūzijos ir Portugalijos trečiadienį baigėsi lygiosiomis 2:2.

Karimas Benzema pelnė abu įvarčius Prancūzijai.

Tai buvo svarbu Madrido „Real“ puolėjui, nes prieš tai vilkėdamas Prancūzijos rinktinės aprangą įvarčiu jis pasižymėjo prieš 2086 dienas. Pastarąjį kartą jis buvo pelnęs įvartį Prancūzijai per rungtynes su Armėnija 2015 metų rugpjūtį. Vėliau dėl skandalų jis nebuvo kviečiams į nacionalinę komandą, kol šiemet vėl sulaukė trenerio kvietimo atvykti į Europos čempionatą.

Trečiadienį paskutinėse grupės rungtynėse K.Benzemos pelnytus įvarčius vienija įsimintini skaičiai. Iš pirmo žvilgsnio, beprotiška, bet abu jie pelnyti 46 minutę 44 sekundę.

Tokia statistika yra įmanoma, nes Prancūzijos puolėjas pirmą įvartį pelnė per teisėjo pridėtą laiką pirmajame kėlinyje.

Antrąjį įvartį K.Benzema įmušė antrojo kėlinio pradžioje. Antrasis kėlinys skaičiuojamas nuo 45 minutės, tad būna, kad kelios minutės po 45-osios sužaidžiamos dusyk.

Vis dėlto, identišku laiku pelnyti įvarčiai tose pačiose rungtynėse lieka statistiškai labai retas reiškinys.

„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti