Metinė prenumerata vos už 7,99 Eur. 15-tos dienos proga!

Anglijoje – „Arsenal“ vakarėlis, Vokietijoje – dar vienas lyderių benefisas

Anglijos „Premier“ lygoje įspūdingą pergalę šventė Londono „Arsenal“ futbolininkai, o štai Vokietijos pirmenybėse toliau nesulaikomas Lėverkuzeno „Bayer“ klubas.

„Arsenal“ net 5:0 Londono derbyje sumušė „Crystal Palace“ ekipą.

Pirmajame kėlinyje Mikelio Artetos komandą į priekį vedė Gabrielis (11 min.), antrąjį įvartį į savo vartus mušė Deanas Hendersonas (37 min.).

Po pertraukos pasižymėjo Leandro Trossardas (59 min.) ir du itin greitus įvarčius suradęs Gabrielis Martinelli (90+4 ir 90+5 min.).

„Arsenal“ klubas su 43 taškais yra trečias, nuo lyderio „Liverpool“ atsilieka 2 taškais. „Crystal Palace“ rikiuojasi 15-oje pozicijoje (21 tšk.).

Kitose „Premier“ lygos rungtynėse „Brentford“ namuose 3:2 įveikė „Nottingham Forest“.

Vokietijos „Bundeslygoje“ Lėverkuzeno „Bayer“ išvykoje išplėšė pergalę 3:2 prieš „RB Leipzig“.

Xavi Simonsas vedė į priekį šeimininkus 7-ąją minutę, o antrajame kėlinyje prasidėjo įvarčių fiesta.

Nathanas Tella lygino rezultatą (47 min.), Loisas Openda (56 min.) sugrąžino minimalų pranašumą „raudoniesiems buliams“, bet tuomet „Bayer“ parodė, kodėl yra čempionato lyderiai.

63-ąją minutę Jonathanas Tahas vėl lygino svarstykles, o Piero Hincapie jau per pridėtą rungtynių laiką surado ir pergalingą įvartį.

„Bayer“ (48 tšk.) antroje vietoje esantį Miuncheno „Bayern“ (41 tšk.) lenkia septyniais taškais, tačiau Xabi Alonso auklėtiniai yra sužaidę dvejomis rungtynėmis daugiau.

Kitose rungtynėse Dortmundo „Borussia“ išvykoje be vargo 4:0 sutriuškino „Cologne“ ekipą.

Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas