Anglijos futbolo čempionate – „šarkų“ ir „povų“ lygiosios

„Premier“ lygos mūšis tarp „Newcastle United“ ir „Leeds“ klubų penktadienį baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:1).
Rungtynės baigėsi lygiosiomis.
Rungtynės baigėsi lygiosiomis. / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Premier lyga

„Povais“ pravardžiuojami „Leeds“ futbolininkai įmušė pirmieji, kai jau 13 minutę brazilas Raphinha atliko perdavimą į baudos aikštelę, ispanas Rodrigo tyčia praleido kamuolį ir šis įkrito į vartus.

„Šarkoms“ – šeimininkams „Newcastle United“ futbolininkams – išlyginti rezultatą pavyko prieš pat didžiąją pertrauką. Įmušė kelis varžovus baudos aikštelėje suklaidinęs prancūzas Allanas Saint-Maximinas (44 min.).

Antrajame kėlinyje abi komandos ir toliau didesnį dėmesį skyrė puolimui, ne gynybai, kūrė progas, bet puolėjams vis pritrūkdavo meistriškumo pataikant į vartus arba įveikiant varžovų vartininką.

Abi komandos šiame „Premier“ lygos sezone lieka be pergalės. „Leeds“ su 3 taškais užima 16 vietą, o „Newcastle“ su 2 žengia 18-ti.