2010-11-20 17:57

Anglijos futbolo lyga: „Tottenham“ Londone derbyje įveikė „Arsenal“

Londono „Tottenham“ futbolininkai šeštadienį aukščiausiose Anglijos futbolo lygoje („Premier“) pademonstravo charakterį ir principiniame mūšyje įveikė kitą Londono komandą „Arsenal“ - 3:2 (0:2).
„Tottenham“ triumfas
„Tottenham“ triumfas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Mačo pradžia namuose žaidusiems „Arsenal“ futbolininkams nežadėjo nieko blogo. Po S.Nasri (9 min.) ir M.Chamakho (27 min.) įvarčių šeimininkai užtikrintai pirmavo.

Visgi po pertraukos iniciatyvą į savo rankas perėmė svečiai. Po G.Bale'o (50 min.) ir R.van der Vaarto (67 min.) taiklių smūgių rezultatas tapo lygus, o pergalingą įvartį mačo pabaigoje pelnė Y.Kaboulas (86 min.).

„Tottenham“ po šios pergalės su 22 taškai pakilo į penktą „Premier“ lygos vietą, o „Arsenal“ (26 tšk.) išliko antra.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą