2009-02-04 10:34

Anglijos klubai pasiekė rekordą

Henrikas Pesliakas
Henrikas Pesliakas
Per žiemos mainus Anglijos klubai bendrai išleido 160 milijonų svarų naujiems žaidėjams įsigyti. Ankstesnis rekordas pagerintas daugiau nei dešimčia milijonų.
Jermail Defoe
Jermainas Defoe / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Audito bendrovės „Deloitte“ duomenimis, daugiau nei pusė šios sumos priklauso „Manchester City“ ir „Tottenham“ klubams. Pirmasis išleido 50 milijonų įsigydamas W.Bridge'ą, C.Bellamy, N.De Yongą bei S.Giveną, o antrasis už 45 milijonus perėmė R.Keanu, J.Defoe, W.Palaciosą bei P.Shebdoną.

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą