Anglijos lygos taurėje – „Arsenal“ pergalė ir „Chelsea“ išsigelbėjimas baudiniais

Trys mačai antradienio vakarą sužaisti Anglijos lygos taurėje, o du iš jų laimėjo Londono klubai.
„Chelsea“ futbolininkai
„Chelsea“ futbolininkai / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Londono „Arsenal“ 2:0 įveikė „Leeds United“ ekipą ir žengė į ketvirtfinalį.

Abu įvarčius „kanonieriai“ pelnė po pertraukos – Calumas Chambersas pasižymėjo 55-ą minutę, o Eddie Nketiah pelnė įvartį 69-ą minutę.

Kitai Anglijos sostinės ekipai „Chelsea“ sekėsi gerokai sunkiau.

„Aristokratai“ tik per baudinius nugalėjo „Southampton“ ekipą, su kuria pagrindinį laiką sužaidė lygiosiomis 1:1.

„Chelsea“ pirmavo pirmojo kėlinio pabaigoje (44 min.) įmušto Kai Havertzo įvarčio, bet Che Adamsas vos prasidėjus antrajam kėliniui (47 min.) rezultatą išlygino.

Vis dėlto baudinių serijoje Londono klubas įrodė savo pranašumą, laimėdamas ją 4:3. Vienintelis šanso neišnaudojo Masonas Mountas, tačiau Marcosas Alonso, Callumas Hudsonas-Odoi'us, Benas Chilwellas ir Reece'as Jamesas mušė tiksliai.

Puikiai baudinių serijoje pasirodė ir du smūgius atrėmęs vartininkas Kepa Arrizabalaga.

Baudinių prireikė ir trečiosiose vakaro rungtynėse, kuriose „Sunderland“ žaidė prieš „Queens Park Rangers“. Pagrindinis laikas baigėsi be įvarčių, bet baudinius „Sunderland“ laimėjo 3:1.

Likę penki aštuntfinalių mačai bus žaidžiami trečiadienio vakarą.